Outlet Lonsdale, Everlast    Váš expert na nízké ceny Lonsdale, Everlast,..to je Levný Outlet. 

Levný Outlet - váš prodejce nejprodávanějších značek Lonsdale, Everlast, Umbro doporučuje:

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU a budete čerstvě informování o novinkách,akcí(např.slevy Lonsdale, Everlast, Umbro)

WWW.LEVNYOUTLET.CZ - Nejlevnější značkové oblečení,obuv,doplňky a parfémy

 


Adidas

Adidas - oblečení, obuv, doplňky

ADIDAS je německá sportovní značka a patří mezi největší výrobce sportovního oblečení na světě. ADIDAS je členem uskupení Adidas Group do kterého patří i značky Reebok, Taylormade a Rockport.

Původ značky ADIDAS sahá do roku 1924, kdy Adolf (Adi) Dassler ke kterému se přidal Rudolf Dassler založili firmu Gebrueder Dassler Schuhfabrik”(Továrna na obuv bratrů Dasslerových)a spolu dokázali prodat 200.000 párů bot.

V roce 1948 odchází ze společnosti bratr Rudolf, který zakládá značku PUMA a v roce 1949 je zaregistrována značka ADIDAS po svém zakladateli ADI DAS(část jména Dassler).

Na olympiádě v Helsinkách v roce 1952 je ADIDAS nejpoužívanější německou značkou sportovní obuvi. Emil Zátopek získává v jeho botách 3 zlaté medaile.V následujících létech se firma celosvětově rozvíjí. V roce 1978 Adi Dassler umírá a firmu vede jeho žena a syn. V 80.létech se zářící tenista Ivan Lendl stává tváří značky ADIDAS.

V roce 1993 nastupuje do čela společnosti francouz Robert Louis – Dreyfus, který novou marketingovou a prodejní strategií vyzdvihne značku ADIDAS v jednu z největších na světě.

Společnost ADIDAS je jediným výhradním dodavatelem oblečení pro hráče NBA.

Tváří ADIDAS jsou například David Beckham, Zinédine Zidane, Kaká.

 

Nová služba pro naše zákazníky:

Nenašli jste zboží, které jste hledali a naše konkurence ho má? Nevadí. Zkopírujte si obrázek výrobku a pošlete nám jej emailem na levnyoutlet@seznam.cz. Obratem Vám pošleme info, jestli je možné výrobek pro Vás objednat a jaká bude jeho cena.


Řadit podle 
Výrobce 

- pánské tepláky Adidas - materiál: 100% polyester
Adidas Stinger Pant Mens Black/White

naše cena 699 Kč (29 EUR)- dámský sportovní top Adidas - materiál: 95%
Adidas Essential Top Ladies White

naše cena 350 Kč (14 EUR)- pánské kraťasy Adidas - materiál: 100% polyester
Adidas Striker Short Mens Black

naše cena 250 Kč (10 EUR)